درباره ما

گروه مهندسی مشاورین ایده گستر بارثاوا(IGB)  ، عضو انجمن مشاورین مدیریت ایران  با هدف ارائه خدمات مشاوره تخصصی مدیریت ، بهره وری ، مهندسي ارزش و مديريت ريسک و با رویکرد افزایش کارایی و اثربخشی عملکرد بخش صنعت و سازمانهای مشتری محور در سال 1390 تاسيس گرديده است.اجراي ده ها پروژه موفق در حوزه مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک ،  مهندسي ارزش با رويکرد کاهش هزينه و ارتقاء کيفي ، سيستم هاي مديريت و کيفيت  ، بازاريابي و برندينگ و ده ها سمينار و کارگاه تخصصي تنها بخشي از دستاوردهاي اين مجموعه در طي اين مدت بوده است. این گروه از ارائه نسخه های از پیش نوشته شده برای سازمان ها ، بدون توجه به نوع مشکل موجود پرهیز کرده و معتقد است که مشاوره در هر سازمانی میبایست معطوف به مشکل موجود ، میزان پتانسیل پذیرش تغییر، سوابق قبلی تلاش ها و ... باشد. در اجراي پروژه ها تلاش مي شود تا ضمن  انجام کار گروهي و استفاده از نظرات کارشناسان خبره چند رشته اي در حوزه هاي مختلف ،ريسک هاي پروژه را کاهش و موفقيت را تضمين نماييم .

این مجموعه مشاور وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی ایران (ایدرو)، سازمان توسعه تجارت، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، شهرداری مشهد، شهرداری تهران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ده ها شرکت بخش خصوصی می باشد. 

در سال 1398 گروه همکاری های صنعتی بازرگانی ایران و روسیه (ICC) توسط این گروه با مشارکت یک شرکت روس و به منظور توسعه صادرات کالاهای ایرانی به فدراسیون روسیه ایجاد گردید. همچنین دپارتمان بیوتکنولوژی و فرآیندهای زیستی در دهمین سال تاسیس این شرکت توسط متخصصین و خبرگان این حوزه و با هدف خدمت رسانی بهتر به کسب و کارهای ایرانی ایجاد گردید.

گروه مشاورین ایده گستر بارثاوا در سال 1398 از سوی ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، به عنوان شرکت مشاور برتر توسعه صنعتی کشور بدلیل اقدامات صورت گرفته در پروژه ملی نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران (ISPX) انتخاب گردید.